Particulier en zakelijk

Voordelige isolatie voor iedereen

Menu

100% laagste prijs garantie bij Isodirect Vraag hier uw offerte aan!

Op zoek naar de beste deal? Vraag online naar de speciale prijs of bezoek onze winkel!

Hoe werkt het?
1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze Livechat of vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Onze klantenservice is geopend van 08:30-17:00

Tip: wij helpen u ook graag met advies voor uw klus en vinden voor u de beste deal

APP bitumen dakbedekking met zwarte leislag 470K24 (5×1 mtr)

5 reviews
Waardering 5 van 5
SKU: 2NL4O7
Isodirect logo
Merk

APP bitumen dakbedekking met zwarte leislag 470K24 (5×1 mtr)

0 reviews
Waardering 5 van 5
A-keus budget!

In het kort

AFMETING: 1000x5000mm
MATERIAAL: APP bitumen
BEKLEDING: Zwart

Bekijk alle specificaties
vanaf €6.65€5.50 p/m2
€33.27€27.50 p/st

Uitverkocht
Bestel < 11:00, ontvang morgen

Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
Aantal:
Totaal incl.excl. btw (excl.
verzendkosten Bekijk hier de verzendkosten
)

Uitverkocht

Grote hoeveelheden nodig? Neem dan contact op met 0416 441 002 of klantenservice@iso-direct.com

Deals actie bij Isodirect: Hoe werkt de deals actie?

1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze LiveChat of Vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Omschrijving

De APP bitumen dakbedekking met zwarte leislag is een stevige dakbaan op basis van plastomeer (APP) bitumen.

Deze bitumen dakbedekking heeft goede brandvertragende eigenschappen en is versterkt met polyester-glas.

Hierdoor is deze bitumen perfect geschikt voor ieder dak, dus zowel nieuwbouw daken en renovatie daken. Daarnaast is deze brandrol ook geschikt voor (licht) hellende daken.

Kleur leislag: zwart

Dikte: 4,5 mm

 

Neem contact op voor palletprijzen!

 

Brandveiligheid

Deze bitumenrol is vliegvuurbestendig (EN 13501-5 getest), wat betekent dat het dak een betere bescherming heeft tegen brand en vuur. Vliegvuurbestendig betekent dat het een brandtijd van 30 minuten aankan.

Duurzaamheid / sterkte

Deze bitumen rol is versterkt met polyester-glas, waardoor het zeer sterk is. Het heeft een lange levensduur en hoge UV-bestendigheid. Het grote voordeel is dat u minder snel hoeft terug te komen op het dak voor onderhoud of reparaties.

Verwerking

De bitumen rol wordt gebrand met behulp van een brander.

Kwaliteit / afwerking

De kwaliteit van deze bitumen is zeer goed. Door de hoge kwaliteit ziet uw project er altijd professioneel uit. Daarnaast kunt u het voor meerdere klussen gebruiken: nieuwbouw en renovatie!

 

Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op. We helpen u graag verder!

Aanbevolen product combinaties

Technische specificaties

DIKTE 4.5
LENGTE 5000
BREEDTE 1000
MATERIAAL APP bitumen
TOEPASSING Plat dak of (licht) hellend dak
BEKLEDING Zwart
SOORT Toplaag dakbedekking
AFMETING 1000x5000mm
VERWERKING Branden
SKU 2NL4O7
MINIMALE AFNAME 5 m²
BESTELEENHEID 1 Rol / 5m²

Downloads

Alternatieven

60-70mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-70 mm
ISOLATIEWAARDE: 2.95
vanaf €23,69€19.58 p/m2
€62.54€51.69 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €62.54 €51.69
Op voorraad (72 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€12.94€10.69 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €12.94 €10.69
Op voorraad (14 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€25.87€21.38 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €25.87 €21.38
Op voorraad (18 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-80mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-80 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.20
vanaf €10,16€8.40 p/m2
€13.41€11.08 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €13.41 €11.08
Op voorraad (12 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]

Vaak meebesteld

recent bekeken

Klantenreviews

John Doe
John Doe
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Alex Grey
Alex Grey
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Merry James
Merry James
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.

Veelgestelde vragen

ADVIES OP MAAT.

Heeft u hulp of advies nodig? Bij Isodirect kunt u ook zoeken per toepassing en per project waar u het isolatiemateriaal wilt plaatsen of u kunt direct navigeren naar het isolatiemateriaal. Zo helpen we u alvast in de juiste richting. 

ONZE MERKEN.

Isodirect is trotse leverancier van onderstaande merken.

Isodirect logo horizontaal zonder slogan email
Kingspan logo
Bodegraven logo
MG logo
Kingspan unidek logo
Soprema logo

Ben je een specialist of professional?