Particulier en zakelijk

Voordelige isolatie voor iedereen

Menu

100% laagste prijs garantie bij Isodirect Vraag hier uw offerte aan!

Op zoek naar de beste deal? Vraag online naar de speciale prijs of bezoek onze winkel!

Hoe werkt het?
1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze Livechat of vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Onze klantenservice is geopend van 08:30-17:00

Tip: wij helpen u ook graag met advies voor uw klus en vinden voor u de beste deal

Bitumen dakbedekking met witte leislag B-keus 4.5mm – 5/7,5x1m (Pallet 150 m2)

5 reviews
Waardering 5 van 5
SKU: SOP001370501-PV
Isodirect logo
Merk

Bitumen dakbedekking met witte leislag B-keus 4.5mm – 5/7,5x1m (Pallet 150 m2)

0 reviews
Waardering 5 van 5
Palletproduct!!!

In het kort

AFMETING: 1000x5000/7500mm
MATERIAAL: Bitumen
BEKLEDING: Witte leislag

Bekijk alle specificaties
vanaf €5,04€4.17 p/m2
€756.25€625.00 p/st

Nog enkele beschikbaar (10 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen

Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
Aantal:
Totaal incl.excl. btw (excl.
verzendkosten Bekijk hier de verzendkosten
)

10 op voorraad

Grote hoeveelheden nodig? Neem dan contact op met 0416 441 002 of klantenservice@iso-direct.com

Deals actie bij Isodirect: Hoe werkt de deals actie?

1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze LiveChat of Vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Omschrijving

SBS bitumen met witte leislag B-keus.

Échte buitenkans partij, OP=OP!

Specificaties

  • Type: SBS bitumen
  • Afwerking: Witte leislag (B-keus: mogelijk plekken met minder leislag, lichte verkleuringen)
  • Afmeting rol: 5 x 1 m

 

Door de witte leislag haalt u extra veel rendement uit uw zonnepanelen!

SBS (Styreen Butadieen Styreen) is bitumen waaraan een elastisch kunstrubber is toegevoegd. Dit zorgt voor een extreem hoge elasticiteit, flexibiliteit (zelfs bij vorst) en een uitstekende kleefkracht.

Aanbevolen product combinaties

Technische specificaties

DIKTE 4.5
LENGTE 5000-7500
BREEDTE 1000
MATERIAAL Bitumen
TOEPASSING Dakbedekking
BEKLEDING Witte leislag
FABRIKANT IKO
AFMETING 1000x5000/7500mm
SKU SOP001370501-PV
LEVERTIJD 1-2 werkdagen
MINIMALE AFNAME 1 rol
BESTELEENHEID Per rol

Downloads

Alternatieven

60-70mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-70 mm
ISOLATIEWAARDE: 2.95
vanaf €23,69€19.58 p/m2
€62.54€51.69 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €62.54 €51.69
Op voorraad (72 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€12.94€10.69 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €12.94 €10.69
Op voorraad (14 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€25.87€21.38 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €25.87 €21.38
Op voorraad (18 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-80mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-80 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.20
vanaf €10,16€8.40 p/m2
€13.41€11.08 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €13.41 €11.08
Op voorraad (12 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]

Vaak meebesteld

recent bekeken

Klantenreviews

John Doe
John Doe
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Alex Grey
Alex Grey
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Merry James
Merry James
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.

Veelgestelde vragen

ADVIES OP MAAT.

Heeft u hulp of advies nodig? Bij Isodirect kunt u ook zoeken per toepassing en per project waar u het isolatiemateriaal wilt plaatsen of u kunt direct navigeren naar het isolatiemateriaal. Zo helpen we u alvast in de juiste richting. 

ONZE MERKEN.

Isodirect is trotse leverancier van onderstaande merken.

Isodirect logo horizontaal zonder slogan email
Kingspan logo
Bodegraven logo
MG logo
Kingspan unidek logo
Soprema logo

Ben je een specialist of professional?