Particulier en zakelijk

Voordelige isolatie voor iedereen

Menu

100% laagste prijs garantie bij Isodirect Vraag hier uw offerte aan!

Op zoek naar de beste deal? Vraag online naar de speciale prijs of bezoek onze winkel!

Hoe werkt het?
1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze Livechat of vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Onze klantenservice is geopend van 08:30-17:00

Tip: wij helpen u ook graag met advies voor uw klus en vinden voor u de beste deal

EPS 150 grijs 2000x1000x120mm Rd: 4.00 (= 8 m2)

5 reviews
Waardering 5 van 5
SKU: 171502010120-G
Isodirect logo
Merk

EPS 150 grijs 2000x1000x120mm Rd: 4.00 (= 8 m2)

0 reviews
Waardering 5 van 5

In het kort

Prijs op aanvraagPrijs op aanvraag

Op aanvraag
5 werkdagen

Aantal:
Totaal incl.excl. btw (excl.
verzendkosten Bekijk hier de verzendkosten
)

Grote hoeveelheden nodig? Neem dan contact op met 0416 441 002 of klantenservice@iso-direct.com

Deals actie bij Isodirect: Hoe werkt de deals actie?

1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze LiveChat of Vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Omschrijving

Algemeen

EPS 150 grijs isolatieplaten zijn grijze EPS-platen: door toevoeging van grafiet reflecteren zij warmtestraling, waardoor zij beter isoleren dan wit EPS van dezelfde dikte. Bij een gelijke isolatiewaarde kunt u dus een dunnere plaat toepassen — handig wanneer de opbouwhoogte beperkt is.

Voor het overige gedraagt grijs EPS zich als wit EPS: licht van gewicht, eenvoudig te verwerken en goed bestand tegen vocht.

Op aanvraag

Deze uitvoering houden wij niet op voorraad, maar kopen wij voor u in. Wij leveren EPS 150 grijs in alle diktes van 40 tot 250 mm. Vraag vrijblijvend een prijsopgave aan.

Aanbevolen product combinaties

Technische specificaties

DIKTE 120
ISOLATIEWAARDE 4.00
LENGTE 2000
BREEDTE 1000
MATERIAAL EPS (polystyreen)
AFWERKING ZIJKANTEN Recht
BEKLEDING Polystyreen
SKU 171502010120-G
LEVERTIJD 5 werkdagen
MINIMALE AFNAME 12 pakken / 96 m²
BESTELEENHEID 8 m²

Downloads

Alternatieven

60-70mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-70 mm
ISOLATIEWAARDE: 2.95
vanaf €23,69€19.58 p/m2
€62.54€51.69 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €62.54 €51.69
Op voorraad (72 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€12.94€10.69 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €12.94 €10.69
Op voorraad (14 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€25.87€21.38 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €25.87 €21.38
Op voorraad (18 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-80mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-80 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.20
vanaf €10,16€8.40 p/m2
€13.41€11.08 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €13.41 €11.08
Op voorraad (12 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]

Vaak meebesteld

recent bekeken

Klantenreviews

John Doe
John Doe
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Alex Grey
Alex Grey
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Merry James
Merry James
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.

Veelgestelde vragen

ADVIES OP MAAT.

Heeft u hulp of advies nodig? Bij Isodirect kunt u ook zoeken per toepassing en per project waar u het isolatiemateriaal wilt plaatsen of u kunt direct navigeren naar het isolatiemateriaal. Zo helpen we u alvast in de juiste richting. 

ONZE MERKEN.

Isodirect is trotse leverancier van onderstaande merken.

Isodirect logo horizontaal zonder slogan email
Kingspan logo
Bodegraven logo
MG logo
Kingspan unidek logo
Soprema logo

Ben je een specialist of professional?