Particulier en zakelijk

Voordelige isolatie voor iedereen

Menu

100% laagste prijs garantie bij Isodirect Vraag hier uw offerte aan!

Op zoek naar de beste deal? Vraag online naar de speciale prijs of bezoek onze winkel!

Hoe werkt het?
1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze Livechat of vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Onze klantenservice is geopend van 08:30-17:00

Tip: wij helpen u ook graag met advies voor uw klus en vinden voor u de beste deal

Volcalis Glaswol EASY Roll Aluminium kraft 040 12000x1200x60mm Rd: 1.50 (1 st/pak: 14,4 m²)

5 reviews
Waardering 5 van 5
SKU: 1.40RAKX.M120.A060F
Isodirect logo
Merk

Volcalis Glaswol EASY Roll Aluminium kraft 040 12000x1200x60mm Rd: 1.50 (1 st/pak: 14,4 m²)

0 reviews
Waardering 5 van 5

In het kort

LENGTE: 12000 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60 mm
ISOLATIEWAARDE: 1.50
Bekijk alle specificaties
vanaf €4.13€3.41 p/m2
€59.49€49.17 p/st

Uitverkocht
Bestel < 11:00, ontvang morgen

Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
Aantal:
Totaal incl.excl. btw (excl.
verzendkosten Bekijk hier de verzendkosten
)

Uitverkocht

Grote hoeveelheden nodig? Neem dan contact op met 0416 441 002 of klantenservice@iso-direct.com

Deals actie bij Isodirect: Hoe werkt de deals actie?

1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze LiveChat of Vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Omschrijving

Algemeen

Glaswol met kraftpapier (rol met kraftpapier aan de binnnekant) is een veelgebruikt isolatiemateriaal voor het isoleren van zolders, schuine daken en muren. Dat is niet voor niets. Glaswol heeft een hoge isolatiewaarde en is relatief goedkoop. Doordat de kraft folie op de glaswol zit is het gemakkelijk te plaatsen.

U plaatst de folie aan de warme kant (binnenzijde), zodat u deze nog kunt zien van binnenuit.

U bevestigt de isolatie met aluminium tape voor het damp- en luchtdicht afwerken!

 

Het verschil in de folie tussen kraftpapier en aluminium is dat kraftpapier een dampremmer is, terwijl de aluminium cachering een dampscherm is. Het verschil tussen een dampremmer en een dampscherm is de hoeveelheid damp die door de folie komt. Een dampscherm laat minder vocht door. Gaat het om een zeer vochtige ruimte? Dan kunt u het beste gebruik maken van de glaswol met aluminium folie. Een dampremmer met kraftpapier is voor de meeste toepassingen (zolders, schuine daken, platte daken enz.) geschikt.

 

Isodirect levert Glaswol van Volcalis, een Europese fabrikant met de scherpste prijs/kwaliteit verhouding.

 

Verschil glaswol met aluminium en aluminium kraft cachering

Het verschil in de folie tussen kraftpapier en aluminium is dat kraftpapier een dampremmer is, terwijl de aluminium cachering een dampscherm is. Het verschil tussen een dampremmer en een dampscherm is de hoeveelheid damp die door de folie komt. Een dampscherm laat minder vocht door. Gaat het om een zeer vochtige ruimte? Dan kunt u het beste gebruik maken van de glaswol met aluminium folie. Een dampremmer met kraftpapier is voor de meeste toepassingen (zolders, schuine daken, platte daken enz.) geschikt.

 

Plus- en minpunten van glaswol

+ Goede isolatiewaarde voor een lage prijs

+ Licht materiaal en makkelijk te verwerken

+ Flexibel, makkelijk voor hoeken en leidingen

+ Onbrandbaar

+ Geluidsisolerend

– Ruimteverlies vanwege dikte van het materiaal

 

Bent u op zoek naar andere diktes of afmetingen glaswol? Kijk dan gerust eens verder in ons brede assortiment glaswol rollen. Heeft u vragen over het gebruik van glaswol of bent u op zoek naar grote hoeveelheden? Neem dan gerust contact met ons op.

 

Omdat het doel van Isodirect is om duurzaam isoleren betaalbaar te maken voor iedereen zijn de glaswol rollen per rol te bestellen. Hierdoor betaalt u nooit voor meer dan u nodig heeft!

Aanbevolen product combinaties

Technische specificaties

DIKTE 60
ISOLATIEWAARDE 1.50
LENGTE 12000
BREEDTE 1200
MATERIAAL Glaswol
AFWERKING ZIJKANTEN Recht
LAMBDAWAARDE 0,040
BEKLEDING 1-zijdig aluminium kraft
FABRIKANT Volcalis
BRANDKLASSE B-s1,d0
SKU 1.40RAKX.M120.A060F
LEVERTIJD 1-3 werkdagen
MINIMALE AFNAME 14,4 m²
BESTELEENHEID Per rol / 14,4 m²

Downloads

Alternatieven

60-70mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-70 mm
ISOLATIEWAARDE: 2.95
vanaf €23,69€19.58 p/m2
€62.54€51.69 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €62.54 €51.69
Op voorraad (72 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€12.94€10.69 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €12.94 €10.69
Op voorraad (14 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€25.87€21.38 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €25.87 €21.38
Op voorraad (18 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-80mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-80 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.20
vanaf €10,16€8.40 p/m2
€13.41€11.08 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €13.41 €11.08
Op voorraad (12 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]

Vaak meebesteld

recent bekeken

Klantenreviews

John Doe
John Doe
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Alex Grey
Alex Grey
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Merry James
Merry James
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.

Veelgestelde vragen

ADVIES OP MAAT.

Heeft u hulp of advies nodig? Bij Isodirect kunt u ook zoeken per toepassing en per project waar u het isolatiemateriaal wilt plaatsen of u kunt direct navigeren naar het isolatiemateriaal. Zo helpen we u alvast in de juiste richting. 

ONZE MERKEN.

Isodirect is trotse leverancier van onderstaande merken.

Isodirect logo horizontaal zonder slogan email
Kingspan logo
Bodegraven logo
MG logo
Kingspan unidek logo
Soprema logo

Ben je een specialist of professional?