Particulier en zakelijk

Voordelige isolatie voor iedereen

Menu

100% laagste prijs garantie bij Isodirect Vraag hier uw offerte aan!

Op zoek naar de beste deal? Vraag online naar de speciale prijs of bezoek onze winkel!

Hoe werkt het?
1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze Livechat of vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Onze klantenservice is geopend van 08:30-17:00

Tip: wij helpen u ook graag met advies voor uw klus en vinden voor u de beste deal

B/C-keus Outlet PIR 2-zijdig aluminium en/of Kraft 80mm Rd: 3.50

5 reviews
Waardering 5 van 5
SKU: 1780
Isodirect logo
Merk

B/C-keus Outlet PIR 2-zijdig aluminium en/of Kraft 80mm Rd: 3.50

0 reviews
Waardering 5 van 5
EXTRÉÉM POPULAIR

In het kort

AFMETING: 2000-2500x1200mm
DIKTE: 80 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.50

Bekijk alle specificaties
vanaf €9,20€7.60 p/m2
€9.20€7.60 p/st

Uitverkocht
Bestel < 11:00, ontvang morgen

Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
Aantal:
Totaal incl.excl. btw (excl.
verzendkosten Bekijk hier de verzendkosten
)

Uitverkocht

Grote hoeveelheden nodig? Neem dan contact op met 0416 441 002 of klantenservice@iso-direct.com

Deals actie bij Isodirect: Hoe werkt de deals actie?

1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze LiveChat of Vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Omschrijving

Let op: De lengte van deze platen varieert van 2 tot 2,50 meter! De standaard breedte is 1,20 meter.

 

U betaald per m2!

Algemeen

Geschikt voor het isoleren van vloeren, (spouw)muren, daken, zolders en andere constructies.

Deze partij PIR is over het gehele oppervlak gelijk van dikte en van goede kwaliteit. De platen kunnen aan de korte zijde wat onregelmatig afgesneden zijn (zie foto’s).

Deze PIR platen bieden wij aan per m2.

 

Beschrijving partij

Dit zijn PIR platen die mogelijk oneven of onregelmatig zijn afgesneden aan de korte zijde. Dit heeft geen invloed op de isolatiewaarde of drukvastheid van de platen.

Nieuw en ongebruikt. Uitval uit fabriek.

 

Specificaties:

  • Isolatiemateriaal: B-keus PIR outlet platen
  • Afwerking: 2-zijdig aluminium (kraft)
  • Zijkanten: rechte kanten
  • Status: nieuw en ongebruikt, drukvast, onregelmatig afgesneden
  • Afmetingen: 2000-2500x1200mm
  • Reden afkeur: afwijkende afmetingen, rafel folie, hoekje eraf

 

Waarom kiezen voor PIR outlet platen?

  • Prijs: véél goedkoper dan kleine A- en B-keus platen (30 tot 45%)
  • Makkelijk op maat te zagen (moet meestal toch voor de isolatieklus! Ook bij platen van 1200×600 en 2500×1200.)

 

–> Deze PIR platen zijn dan ook zéér populair. De voorraad wisselt daardoor extreem snel. Ben er snel bij, want op=op.

 

Voorraad en bestellen

Deze PIR platen zijn uit voorraad beschikbaar.

Deze PIR platen zijn ruim op voorraad en komen dagelijks nieuw binnen.

Neem contact met ons op voor de actuele voorraad en een prijsopgave.

Start een chat, bel/whatsapp naar 0416-441002 of gebruik het contactformulier.

 

Afhalen of bezorgen tegen bezorgkosten.

Volle vrachten/restpartijen mogelijk.

U kunt bij ons pinnen of contant betalen.

Aanbevolen product combinaties

Technische specificaties

DIKTE 80
ISOLATIEWAARDE 3.50
BREEDTE 1200
MATERIAAL PIR
TOEPASSING Dak, zolder, muur, vloer isolatie
AFWERKING ZIJKANTEN Recht
BEKLEDING 2-zijdig aluminium (kraft)
AFMETING 2000-2500x1200mm
SKU 1780
LEVERTIJD 1-2 werkdagen
MINIMALE AFNAME 1 plaat
BESTELEENHEID Per plaat

Downloads

Alternatieven

60-70mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-70 mm
ISOLATIEWAARDE: 2.95
vanaf €23,69€19.58 p/m2
€62.54€51.69 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €62.54 €51.69
Op voorraad (72 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€12.94€10.69 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €12.94 €10.69
Op voorraad (14 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€25.87€21.38 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €25.87 €21.38
Op voorraad (18 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-80mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-80 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.20
vanaf €10,16€8.40 p/m2
€13.41€11.08 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €13.41 €11.08
Op voorraad (12 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]

Vaak meebesteld

recent bekeken

Klantenreviews

John Doe
John Doe
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Alex Grey
Alex Grey
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Merry James
Merry James
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.

Veelgestelde vragen

ADVIES OP MAAT.

Heeft u hulp of advies nodig? Bij Isodirect kunt u ook zoeken per toepassing en per project waar u het isolatiemateriaal wilt plaatsen of u kunt direct navigeren naar het isolatiemateriaal. Zo helpen we u alvast in de juiste richting. 

ONZE MERKEN.

Isodirect is trotse leverancier van onderstaande merken.

Isodirect logo horizontaal zonder slogan email
Kingspan logo
Bodegraven logo
MG logo
Kingspan unidek logo
Soprema logo

Ben je een specialist of professional?