Particulier en zakelijk

Voordelige isolatie voor iedereen

Menu

100% laagste prijs garantie bij Isodirect Vraag hier uw offerte aan!

Op zoek naar de beste deal? Vraag online naar de speciale prijs of bezoek onze winkel!

Hoe werkt het?
1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze Livechat of vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Onze klantenservice is geopend van 08:30-17:00

Tip: wij helpen u ook graag met advies voor uw klus en vinden voor u de beste deal

Gevelplaatschroef Ø12mm 4,8×38mm RVS A2 – RAL 1013 Parelwit (100 stuks)

5 reviews
Waardering 5 van 5
SKU: V13861013
Isodirect logo
Merk

Gevelplaatschroef Ø12mm 4,8×38mm RVS A2 – RAL 1013 Parelwit (100 stuks)

0 reviews
Waardering 5 van 5

In het kort

AFMETING: 4.8×38mm
INHOUD: 100 stuks
MATERIAAL: INOX A2
OVERIG: RAL 1013 Parelwit
Bekijk alle specificaties
vanaf €13.31€11.00 p/st

Op voorraad
Bestel < 11:00, ontvang volgende werkdag

Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
Aantal:
Totaal incl.excl. btw (excl.
verzendkosten Bekijk hier de verzendkosten
)

Grote hoeveelheden nodig? Neem dan contact op met 0416 441 002 of klantenservice@iso-direct.com

Deals actie bij Isodirect: Hoe werkt de deals actie?

1: Kies uw gewenste product
2: Neem contact op via onze LiveChat of Vraag naar uw Korting
3: Ontvang binnen 10 minuten een speciale prijs

Omschrijving

Deze gevelplaatschroeven zijn geschikt voor het zichtbaar bevestigen van gevelpanelen op een onderconstructie van hout of staal. De schroeven zijn vervaardigd uit RVS A2 of RVS A4 (marine) en zijn daardoor bestand tegen corrosie, ook in kustgebieden of vochtige omgevingen. De schroefkop heeft een diameter van 12 mm en is voorzien van een coating in een RAL-kleur passend bij uw gevelbekleding, voor een rustig en egaal aanzicht.

De schroeven hebben een PH2-kop en een diameter van 4,8 mm, geschikt voor montage in hout en dunnere stalen ondergronden. Door de kopdiameter van 12 mm wordt de druk goed verdeeld over het gevelpaneel, wat beschadiging of intrekken van het materiaal voorkomt.

Let bij de keuze van de lengte op de dikte van uw gevelpaneel en de onderconstructie: de schroef moet voldoende diep in de onderconstructie verankeren voor een stevige bevestiging. De schroeven zijn verpakt per 100 stuks.

Tip: Bestel de schroeven in dezelfde RAL-kleur als uw gevelbekleding voor een doorlopend kleurbeeld.

Heeft u vragen over de juiste schroeven voor uw klus? Neem gerust contact op met onze klantenservice voor advies.

Aanbevolen product combinaties

Technische specificaties

LENGTE 38
MATERIAAL INOX A2
INHOUD 100 stuks
AFMETING 4.8×38mm
OVERIG RAL 1013 Parelwit
SKU V13861013
LEVERTIJD 1-2 werkdagen
MINIMALE AFNAME 1 doos
BESTELEENHEID Per doos / 100 stuks

Downloads

Alternatieven

60-70mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-70 mm
ISOLATIEWAARDE: 2.95
vanaf €23,69€19.58 p/m2
€62.54€51.69 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €62.54 €51.69
Op voorraad (72 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€12.94€10.69 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €12.94 €10.69
Op voorraad (14 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-75mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 1200 mm
DIKTE: 60-75 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.05
vanaf €9,80€8.10 p/m2
€25.87€21.38 p/st
  st.
Totaal: 2.64m2 voor €25.87 €21.38
Op voorraad (18 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]
60-80mm
[yith_compare_button][wishlist_btn]
Waardering 5 van 5
LENGTE: 2200 mm
BREEDTE: 600 mm
DIKTE: 60-80 mm
ISOLATIEWAARDE: 3.20
vanaf €10,16€8.40 p/m2
€13.41€11.08 p/st
  st.
Totaal: 1.32m2 voor €13.41 €11.08
Op voorraad (12 stuks)
Bestel < 11:00, ontvang morgen
Nog eerder af te halen in Kaatsheuvel
[yith_compare_button][wishlist_btn]

Vaak meebesteld

recent bekeken

Klantenreviews

John Doe
John Doe
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Alex Grey
Alex Grey
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.
Merry James
Merry James
Proin scelerisque dui vel augue dictum, eu ultricies urna fringilla. Vivamus pellentesque seds vulputate eros, eu semper velit molestie vitae. Phasellus a magna eget orci interdum rutrum.

Veelgestelde vragen

ADVIES OP MAAT.

Heeft u hulp of advies nodig? Bij Isodirect kunt u ook zoeken per toepassing en per project waar u het isolatiemateriaal wilt plaatsen of u kunt direct navigeren naar het isolatiemateriaal. Zo helpen we u alvast in de juiste richting. 

ONZE MERKEN.

Isodirect is trotse leverancier van onderstaande merken.

Isodirect logo horizontaal zonder slogan email
Kingspan logo
Bodegraven logo
MG logo
Kingspan unidek logo
Soprema logo

Ben je een specialist of professional?